Рашисти завдали Рівненщині збитків на понад 2 мільйони гривень
Зокрема, розмір шкоди, завданої:
засміченням земельних ресурсів, становить 1,59 млн грн;
забрудненням ґрунтів – понад 447 тис. грн;
неорганізованими викидами в атмосферу – майже 754 тис. грн.
Загальна сума екологічних збитків оцінюється у 2 791 232 грн.
Про це повідомили у Facebook Державної екологічної інспекції Поліського округу.
Як нагадує Суспліне. Рівне. Росія атакувала Рівненщину 3 грудня. Повітряна тривога в області тривала майже дві години, повідомив у Telegram начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль. Рятувальники уночі гасили пожежу, що спалахнула внаслідок атаки Російської Федерації. Загиблих чи поранених через атаку не було.
Згодом Служба безпеки України розпочала кримінальне провадження за фактом обстрілу об’єкта інфраструктури на Рівненщині армією РФ. Розслідування проводять за статтею "порушення законів та звичаїв війни".

На Рівненщині попрощалися із сімома військовими

На Дубенщині в останню земну дорогу провели Олега Гаврилевича, у Рівненському районі віддали шану трьом військовослужбовцям - Олексію Андросюку, Олександру Молошику та Олександру Сорочану. У Вараському районі відбулося прощання із воїном-земляком Романом Шваєю, на Сарненщині - із Петром Новаком та Андрієм Вороним.
переглядів: 18
У Дубні розпочали будівництво реабілітаційного центру при міській лікарні

У Дубенській міській лікарні стартували будівельні роботи зі створення Центру реабілітації. Для цього буде реконструйовано лікувальний корпус №1, де раніше розміщувалося урологічне відділення.
переглядів: 65
У Рівненському районі зафіксували випадок сказу

У селі Радухівка Зорянської сільської ради виявлено випадок захворювання куниці на сказ.
переглядів: 122
Ситуація на дорогах Рівненщини контрольована, - РОВА

На шляхах державного значення чергує 39 машин та механізмів, а також 48 робітників.
переглядів: 268
Форум адаптивного спорту та реабілітації ветеранів у Рівному: можливості та перспективи

У Рівному відбудеться форум, присвячений розвитку адаптивного спорту та реабілітації ветеранів війни.
переглядів: 359