На Рівненщині провели в останню дорогу загиблого поліцейського
39-річний Олег Невада 15 років служив у Збройних силах України. У 2019 році приєднався до Національної поліції, став кінологом, а згодом працював у сфері логістики та озброєння.
22 лютого 2023 року одним із перших вступив до лав штурмового полку «Сафарі» Об’єднаної штурмової бригади НПУ «Лють». Рівно через два роки – 22 лютого 2025-го – його життя обірвалося на Торецькому напрямку під час бойового завдання. Внаслідок обстрілу він отримав смертельні поранення.
Таким Олега запам’ятають всі, хто його знав – добрим, чуйним, порядним, справедливим, відповідальним і відданим своїй справі.




На Рівненщині попрощалися із колишнім поліцейським, який загинув у боях на Донеччині

У Сарнах віддали останню шану Костянтину Аврамишину, сержанту Збройних сил України, який загинув у боях на Донеччині 18 березня 2025 року.
переглядів: 243
Якою буде погода у Рівному та області завтра, 23 березня

Небо буде хмарним із проясненнями. Уночі місцями можливий невеликий дощ з мокрим снігом, удень очікується помірний дощ.
переглядів: 217
Втілення мрій та внутрішня сила: гороскоп на 23 березня

Цього дня для багатьох ключовим стане зосередження та уміння працювати у команді.
переглядів: 253
У Рівному відкрили дошку пам'яті загиблому Герою

На фасаді Рівненського ліцею №12 відкрили меморіальну дошку пам’яті загиблому Герою Олександру Горисюку.
переглядів: 184
За навчання дітей ветеранів заплатить держава

Уряд затвердив новий експериментальний проєкт, що дозволить студентам отримувати 100% відшкодування річної вартості навчання, якщо вони навчаються за контрактом, а один із батьків служить або служив у Збройних силах України.
переглядів: 203