ДТП у Рівному: пікап зіткнувся з пасажирським мікроавтобусом
Слідчий на місці події встановив, що водій автомобіля «Ford F150», 48-річний житель Тернопільської області, не вибрав безпечну швидкість руху, виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з транспортним засобом «Mercedes-Benz Sprinter» під керуванням 68-річного рівнянина, який здійснює нерегулярні перевезення.

Унаслідок ДТП травмувалися водій та троє пасажирів мікроавтобуса: 59-ти, 65-ти та 15-річна рівнянки. Після надання допомоги, медики їх відпустили.
Попередньо обоє водіїв були тверезі, однак у них відібрали біологічні зразки.
Вирішується питання про притягнення керманича пікапу до адміністративної відповідальності.

пасажирський автобус, постраждали люди, ДТП у Рівному, новини Рівного
Погода на Рівненщині: заморозки на вихідні, але тепло не забариться

Кінець квітня на Рівненщині принесе справжні температурні гойдалки. Після весняного тепла регіон накриє хвиля арктичного повітря, що принесе похолодання та нічні заморозки. Проте вже з понеділка ситуація стабілізується, а температури знову поповзуть угору.
переглядів: 159
Водоканал на Рівненщині переходить на сонячну енергію

Комунальне підприємство «Рокитневодоканал» впевнено крокує в майбутнє, обираючи екологічну та економічно вигідну альтернативу — сонячну енергію. Незабаром на території насосної станції буде встановлено сонячні панелі.
переглядів: 151
БК "Рівне" розпочинає боротьбу за бронзу Суперліги!

Уже цієї суботи, 26 квітня, на паркеті ДЮСШ-4 у Рівному відбудеться перший матч бронзової серії плей-оф: БК "Рівне" зустрінеться з "Черкаськими Мавпами".
переглядів: 203
На Рівненщині водій не впорався з керуванням та в'їхав у відбійник

Учора, близько 8-ї години ранку, дубенським патрульним прийшов виклик — дорожньо-транспортна пригода з травмованими у селі Тараканів.
переглядів: 182