Ми у Facebook
31.03.2025, 10:42

У столиці дослідили адміністративно-правові засади міжнародного співробітництва за участі Національної поліції

В сучасних умовах, Україна, як і майже жодна держава у світі, не може існувати в абсолютному вакуумі, не взаємодіючі і не співпрацюючи з іншими державами. Таке співробітництво відбувається на всіх рівнях та напрямах діяльності держав.
Одним із важливих напрямів міжнародного співробітництва є боротьба зі злочинністю, адже остання вже протягом тривалого часу не має меж та кордонів. Відповідна міжнародна взаємодія та співпраця відбувається, як на рівні держав, так і окремих правоохоронних органів. Одним із важливих суб’єктів міжнародного співробітництва є Національна поліції України. Таке міжнародне співробітництво сприяє більш ефективній боротьбі з транснаціональними злочинами, обміну досвідом та технологіями, покращенню загальної міжнародної безпеки, обміну розвідданими та забезпеченню правопорядку через спільні ініціативи й навчання.




Саме тому, 29 березня 2025 року, у Науково-дослідному інституті публічного права, Андрієм Гаврилюком під науковим керівництвом віце-президента з наукової роботи, кандидата юридичних наук, доцента, академіка Міжнародної кадрової академії Андрія Боровика здійснено захист дисертаційного дослідження на тему: «Адміністративно-правові засади міжнародного співробітництва за участі Національної поліції».




Національна поліція є «нащадком» багатовікової історії розвитку правоохоронної системи на території України, що здійснювалась з метою протидії, запобігання та припинення правопорушень, як незначного характеру у побутовій сфері, так і більш жорстких злочинів: грабежів, бандитизму, вбивств, тощо. Поліція перестала бути закритою для світу, адже вона активно ділиться існуючим досвідом та переймає у зарубіжних країн новітні тенденції поліцейської діяльності. Таким чином, міжнародне співробітництво в структурі його функціонування глибоко укорінилось як невід’ємний аспект, що впливає на адміністративно-правовий статус – зазначив академік Боровик під час виступу.
За результатами захисту, всі члени спеціалізованої вченої ради одноголосно проголосували за присудження Андрію Гаврилюку наукового ступеня кандидата юридичних наук.




До слова, офіційними опонентами при захисті дисертації виступили Олексій Дрозд – доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, керівник Департаменту забезпечення роботи керівництва Бюро економічної безпеки України та Наталія Деревянко – доктор філософії в галузі права, доцент, академік Академії адміністративно-правових наук, декан юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ