Як залишатися молодою якнайдовше: дієві поради від спеціалістів
Фізична активність
Усі знають вислів «Рух — це життя», але далеко не кожен застосовує його на практиці. За даними ВООЗ, для профілактики захворювань серця необхідно займатися фізичною активністю щонайменше 150 хвилин на тиждень. Однак, якщо у вас сидячий спосіб життя, варто рухатися не менше години на день. Для початку намагайтеся щодня гуляти на свіжому повітрі, робити зарядку, менше використовувати ліфт, а підніматися сходами.
Режим дня
Здоровий сон подовжує молодість, тому що в нічні години працює гормон, що нейтралізує окислювальні процеси в організмі. Лягайте спати до 22:00, оптимальна тривалість нічного відпочинку становить 7-8 годин.
Збалансоване харчування
Білки, жири і вуглеводи мають бути присутні в щоденному раціоні. Обов’язково включати до кожного прийому їжі овочі. Фруктам і ягодам слід віддавати перевагу в першій половині дня.
Вважається, що найбільшу користь приносять рослинні продукти, вирощені в тому регіоні, де ви живете. Тому їжте сезонні овочі, робіть заготовки на зиму в морозильній камері. А ось від маринованих та консервованих продуктів краще відмовитися через великий вміст солі.
Виключення шкідливої їжі
Надмірна кількість цукру в харчуванні призводить не тільки до виникнення зайвої ваги, але сприяє розвитку серйозних захворювань.
Для збереження здоров’я виключіть з меню продукти, які містять доданий цукор (солодкі напої, випічка та інші кондитерські вироби). Природні джерела цукру (фрукти, мед) слід уживати контрольовано. Також варто обмежити вживання ковбас, сосисок, фаст-фуду.
Ці прості правила харчування, щоденний рух і позитивні емоції допоможуть подовжити вашу молодість.

Як приготувати ідеальне ризотто: ключові поради для ідеальної текстури

Ризотто — страва, яка на перший погляд здається простою, але насправді потребує точності та уважності. Один необережний крок — і замість ніжної кремової текстури ви отримаєте розварену кашу або пересушений рис. Втім, є простий спосіб, що допоможе уникнути помилки та досягти бажаного результату.
переглядів: 127
Чому огірки виростають деформованими: основні причини та поради городникам

Кожен, хто вирощує овочі на власному городі чи в теплиці, добре знає: іноді замість рівних і акуратних огірків на грядках з’являються справжні «сюрпризи» — викривлені, схожі на бочечки, кільця або ж надто тонкі й довгі плоди.
переглядів: 125
Професійні лайфхаки: як відчистити найскладніші плями

Прання теж має чимало власних лайфахаків та нюансів, які дозволяють ефективніше відпирати і відчищати одяг.
переглядів: 140
Чому не відображається посвідчення водія онлайн: пояснення від МВС

У цифрову добу дедалі більше українців користуються електронними документами — зокрема в застосунку «Дія» та в електронному Кабінеті водія. Проте чимало громадян стикаються з проблемою: їхнє посвідчення водія не відображається онлайн. У сервісних центрах МВС пояснили, у чому причина.
переглядів: 196
Що робити, якщо не вдалося скласти НМТ під час основної сесії: інструкція для учасників

Зареєстровані учасники національного мультипредметного тесту, які з поважних причин не змогли взяти участь в основній сесії, мають шанс пройти випробування під час додаткової.
переглядів: 238