Нічна атака на Дніпро: троє загиблих, серед них дитина, десятки поранених
Близько 23:30 стало відомо, що внаслідок атаки загинула молода дівчина. Ще семеро людей отримали поранення, серед них — 9-місячна дитина. За словами голови ОВА, її стан лікарі оцінили як задовільний, допомогу було надано на місці.

У подальших оновленнях, станом на 23:57, Сергій Лисак повідомив про ще одну загиблу жінку. Загальна кількість постраждалих зросла до 16 осіб, серед них — троє дітей: 9-місячна дівчинка та хлопці 6 і 11 років. Їхній стан залишається задовільним. До медичних закладів доставили п’ятьох постраждалих.
Близько 01:31 міський голова Дніпра Борис Філатов поінформував, що кількість поранених зросла до 28 осіб, з них четверо — діти.
Станом на ранок 17 квітня, за даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, кількість загиблих становить троє людей, серед них — дитина. Постраждали щонайменше 15 будівель, зокрема житлові будинки, студентські гуртожитки, корпуси навчального закладу та приміщення харчового підприємства.
За інформацією Національної поліції, серед загиблих — дівчина 2008 року народження. Унаслідок обстрілу поранення дістали 30 людей, у тому числі діти.
Наразі рятувальники та комунальні служби продовжують ліквідацію наслідків ворожої атаки.
Про це повідомляє телеканал ЕСПРЕСО, espreso.tv.

Україна вперше вшановує жертв які загинули у полоні

29 липня — день, коли Україна вперше офіційно вшановує памʼять тих, хто загинув у полоні. Дата приурочена до трагічної річниці теракту в Оленівці, де в ніч на 29 липня 2022 року загинули десятки полонених українців.
переглядів: 315
Наслідки нічної атаки 28 липня

У ніч проти 28 липня Росія завдала масованої атаки дронами по території України. Уражень зазнали Київ, Хмельниччина, Кропивницький, Херсонщина та Дніпропетровщина. У Польщі через загрозу підняли в небо винищувачі.
переглядів: 203
Що сталося за ніч 27 липня

Поки Україна прокидається, світ не спить. Зібрали головне, що сталося за ніч — від обстрілів і політичних заяв до інциденту в небі над США.
переглядів: 353
Наслідки прицільного удару по Сумській ОВА показав очільник області

Сьогодні російські війська завдали удару по Сумах ударними безпілотниками, один з яких влучив у будівлю Сумської обласної державної адміністрації (ОВА), розташовану в центрі міста на площі Незалежності. Про це повідомив голова Сумської ОВА Олег Григоров.
переглядів: 893
Головні новини та події за ніч: атаки на Україну та заява Трампа

Розповідаємо, що відбулося у ніч з 25 на 26 липня.
переглядів: 482
Реклама