$30 000 за немовля: на Сумщині мати намагалася продати дитину
Оперативники кримінальної поліції отримали інформацію про можливу торгівлю людьми та розпочали ретельну перевірку. В ході слідчих дій з'ясувалося, що 35-річна мешканка Сумщини ще під час вагітності активно шукала покупців на свою майбутню дитину. За попередніми даними, вона мала намір продати новонароджену дівчинку за значну суму – 30 тисяч доларів.
Після народження дитини 1 травня цього року жінка перейшла до активної фази реалізації свого злочинного плану. Вона домовилася про передачу немовляти мешканцю Білопільської громади, запропонувавши йому оформлення фіктивного батьківства. Зловмисниця отримала перший транш – завдаток у розмірі 1 тисячі доларів.
Кульмінацією операції стало затримання жінки під час передачі основної частини обумовленої суми коштів. У спецоперації брали участь співробітники відділення поліції № 1 (м. Білопілля), управління карного розшуку, міграційної поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області, а також оперативники 5-го прикордонного загону Державної прикордонної служби України.
Наразі слідчі поліції під процесуальним керівництвом прокуратури вирішують питання щодо повідомлення затриманій про підозру за частиною 3 статті 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої. Слідчі дії тривають, правоохоронці встановлюють усі обставини скоєного злочину та можливих співучасників.

Сумська область, торгівля людьми, продаж дитини, поліція, затримання, 30 тисяч доларів, Кримінальний кодекс
У Львові - температурний антирекорд

У неділю, 11 травня, у Львові було зафіксовано температурний рекорд. Про це повідомили у Львівському регіональному центрі з гідрометеорології.
переглядів: 292
На тлі попередження США про атаку на Київ росія закрила повітряного простору над "Капустіним Яром"

Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві випустило термінове попередження для своїх громадян, які перебувають в Україні, щодо високої ймовірності значної повітряної атаки на столицю та Київську область протягом найближчих кількох днів.
переглядів: 373
СБУ вперше в історії України викрила агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка шпигувала проти нашої держави

Служба безпеки вперше в історії України викрила агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка здійснювала шпигунську діяльність на шкоду нашій державі.
переглядів: 504
Новим Папою Римським став кардинал зі США

Новим Папою Римським після Франциска став Роберт Френсіс Прево.
переглядів: 621
Завтра Рівне попрощається з Героєм — Романом Галаном

Роман народився 27 березня 1992 року в місті Рівне. Навчався у школі №18, а згодом здобував фах у Квасилівському інженерно-технологічному професійному коледжі. Працював у сфері будівництва.
переглядів: 541