На Рівненщині обстежать об’єкти для можливого розміщення внутрішньо переміщених осіб
Про це інформують у Рівненській ОДА.
Під час онлайн-засідання обласної комісії, яке відбулося під керівництвом заступниці голови Рівненської ОДА Людмили Шатковської, обговорили стан підготовки потенційних об’єктів.
«В області провели моніторинг кількох десятків закладів освіти, охорони здоров’я, культури та соціального захисту, які можуть бути переведені з нежитлового фонду в житловий. Наразі придатними для проживання є 13 приміщень», — зазначила Людмила Шатковська.
Планується обстеження таких об'єктів:
- Вараський район: початкова школа у Локницькій ТГ;
- Дубенський район: філія Привільненського ліцею, гуртожитки Млинівського технологічно-економічного фахового коледжу та Мирогощанського аграрного коледжу;
- Рівненський район: дитячі садки в Здовбицькій і Здолбунівській громадах, дві школи в Мізоцькій ТГ, три будинки культури в Острозькій ТГ, гуртожиток Соснівського професійного ліцею;
- Сарненський район: гуртожиток Рокитнівського професійного ліцею.
Заступниця голови ОДА подякувала районним адміністраціям та громадам за оперативне створення комісій, а також підкреслила важливість дотримання термінів — результати обстеження мають бути подані протягом місяця.
Нагадаємо, відповідно до змін у законодавстві, органи місцевого самоврядування мають провести інвентаризацію об’єктів комунальної власності, які можуть бути переобладнані для потреб переселенців. Це дозволить сформувати фонд тимчасового житла для ВПО.

Поблизу Рівного п'яний пасажир напав на патрульного: чоловіка загрожує суд

На Рівненщині до суду передано справу щодо 23-річного мешканця села Топча Корецької громади Рівненського району, якого обвинувачують у завданні тілесних ушкоджень патрульному поліцейському.
переглядів: 25
Обережно, плазуни: у Вараському районі змія вкусила дитину

На території Антонівської громади Вараського району стався прикрий випадок: змія вкусила дитину 2020 року народження. Постраждалого оперативно доставили до лікарні, де йому було введено протиотруту. Наразі дитина перебуває під наглядом медиків.
переглядів: 59
В Острозі терцентр соцобслуговування обладнали пандусом та тактильним порогом

Острозька громада активно працює над підвищенням безбар'єрності своїх об'єктів. Зокрема, в Острозькому міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було встановлено пандус для маломобільних груп населення.
переглядів: 80
У Рівному п'яний водій влаштував драг-рейс із мотопатрулем

У Рівному екіпаж мотопатрульних затримав водія автомобіля Suzuki Swift, який намагався втекти від поліції. Причиною втечі стало керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння та відсутність посвідчення водія.
переглядів: 80
У Рівному змінюється схема руху автобуса маршруту №8

З 1 липня 2025 року у Рівному почне діяти оновлена схема руху автобуса маршруту №8 «вул. Євгена Коновальця – Поліклініка №3». Такі зміни були ухвалені після численних звернень мешканців міста, повідомив Віктор Шакирзян у Telegram.
переглядів: 115