Рівне отримало чергову партію гуманітарної допомоги з німецького Ессена
З представниками Товариства «Україна вір комен» — Вольфганом Кінчером, Матіасом Маруном, Франком Розенкранцем і Клаусом Брехманном — зустрівся секретар Рівненської міськради Віктор Шакирзян. Під час розмови він подякував делегації за постійну підтримку та розповів про ключові ініціативи, які нині реалізує громада: допомогу Силам оборони, розбудову інклюзивної інфраструктури, енергоефективні проєкти, оновлення системи громадського транспорту та запровадження електронного квитка.
У межах візиту гості відвідали медичні заклади, один із місцевих ліцеїв, а також Простір інтеграції.
Рівне та Ессен активно співпрацюють від початку війни, і ця співпраця має сталий та системний характер. За цей час місто вже неодноразово отримувало важливу допомогу, що сприяє розвитку місцевої інфраструктури та підвищенню якості життя в громаді.

“Газмережі” у Рівному шукають майстра з капітального будівництва

Рівненська філія компанії “Газмережі” оголосила відкриту вакансію на посаду майстра відділу капітального будівництва.
переглядів: 28
Вихованці квасилівської школи боротьби підкорюють національні та міжнародні арени

4–5 червня в Тернополі відбувся Чемпіонат України з пляжного самбо — престижне змагання, яке водночас стало відбірковим етапом до Чемпіонату світу в Сінгапурі. Участь у турнірі взяли кращі спортсмени країни, зокрема вихованці Квасилівської школи боротьби ДЮСШ-5 м. Рівне.
переглядів: 90
У Рівному на вул. Басівкутській тимчасово припинено водопостачання

Сьогодні, 7 червня, з 09:40 на вулиці Басівкутській у Рівному тимчасово відсутнє водопостачання через пошкодження водопроводу.
переглядів: 142
У Рівному вшанували загиблих Героїв акцією Світло пам’яті

У центрі Рівного відбулася мовчазна акція «Світло пам’яті» на вшанування загиблих українських воїнів. На майдані Незалежності в небо підняли світлові промені — символ душ наших Героїв.
переглядів: 140
Рівненська веслувальниця Олена Циганкова завоювала "бронзу" на Чемпіонаті Європи

Учениця Рівненської обласної школи вищої спортивної майстерності (ОШВСМ), Майстриня спорту України міжнародного класу Олена Циганкова виборола бронзову медаль на Чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное з марафону, що проходить у Португалії.
переглядів: 220