На вихідних на Рівненщині очікують до +33°C, але спочатку будуть грози
5 липня (Субота):
Погода: Мінлива хмарність. Вночі прогнозуються короткочасні дощі, грози, місцями можливий слабкий град. Вдень опади припиняться.
Вітер: Північно-західний, 7-12 м/с. Вночі під час грози місцями очікуються штормові пориви вітру 15-20 м/с (жовтий рівень небезпечності).
Температура: Вночі +8...+13°C, вдень повітря прогріється до +22...+27°C.
6 липня (Неділя):
Погода: Мінлива хмарність, без опадів.
Вітер: Південно-західний, 7-12 м/с.
Температура: Вночі +10...+15°C, вдень очікується значне потепління до +26...+31°C.
Початок тижня: Аномальна спека та ймовірні грози
7 липня (Понеділок):
Погода: Мінлива хмарність. Вночі без істотних опадів. Вдень прогнозується короткочасний дощ, гроза, місцями можливий град.
Вітер: Південно-західний, 7-12 м/с. Вдень місцями можливі штормові пориви вітру 15-20 м/с.
Температура: Вночі +13...+18°C, вдень стовпчики термометрів сягнуть +28...+33°C, що є найвищим показником за прогнозований період.
Попередження про небезпечні явища
Рівненський обласний центр з гідрометеорології випустив попередження про 1-й рівень небезпечності (жовтий). Вночі 5 липня по місту Рівне та області очікуються грози, місцями шквали 15-20 м/с. Мешканцям рекомендується бути обережними, за можливості уникати перебування на відкритих територіях під час грози та закріпити предмети, які можуть бути віднесені вітром.

Загалом, ці дні будуть сприятливими для відпочинку на свіжому повітрі, проте слід уважно стежити за погодними змінами та дотримуватися правил безпеки під час спеки та гроз.

прогноз погоди Рівненщина, погода Рівне, 5 липня, 6 липня, 7 липня, спека, гроза, шквали, град, температура повітря, Рівненський обласний центр з гідрометеорології
У середу Рівненщину накриє негода: очікуються грози, град та шквали вітру

Середа, 9 липня, принесе на Рівненщину значне погіршення погодних умов. За прогнозом Рівненського обласного центру з гідрометеорології, очікуються сильні короткочасні дощі, грози, місцями град, а також небезпечні шквали вітру до 24 м/с. Оголошено І рівень небезпечності – жовтий.
переглядів: 243
На Хрінницькому водосховищі екоінспектори виявили сотні метрів браконьєрських сіток

Державна екологічна інспекція Поліського округу продовжує активні рейдові заходи на водних об'єктах Рівненщини, спрямовані на запобігання порушенням Правил любительського рибальства. У результаті останніх перевірок, проведених 4-5 липня, на Хрінницькому водосховищі Дубенського району було виявлено та вилучено значну кількість незаконних знарядь лову.
переглядів: 224
Як Рівненська область долає наслідки негоди розповів Олександр Коваль

Сильний вітер, гроза та град, що пронеслися Рівненською областю минулої доби, завдали значної шкоди майже у всіх районах регіону. Найбільше постраждала Дубенщина, де негода пошкодила дахи близько 100 будівель, а у 15 з них покрівлю знищила повністю. В епіцентрі стихії опинилося 8 сіл.
переглядів: 246
Рівненський драмтеатр відкриває 86-й сезон прем'єрою "МАМИ" за книгою Марії Матіос

Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр, витримавши певну паузу для узгодження всіх деталей, анонсував грандіозну прем'єру, що відкриє 86-й театральний сезон. Новий театральний рік розпочнеться з постановки за книгою легендарної української письменниці Марії Матіос – вистави "МАМИ".
переглядів: 215
Громадянин Азербайджану з кримінальним минулим видворений з України поліцією Рівненщини

Поліцейські міграційної поліції Рівненщини здійснили примусове видворення 47-річного громадянина Азербайджану до країни його походження. Чоловік, який раніше мав дозвіл на постійне проживання в Україні, втратив його через серію скоєних злочинів та відбування покарання.
переглядів: 260