У Рівному перед судом постане 27-річний уродженець Івано-Франківської області, якого підозрюють у смертельному побитті знайомого.
Про це повідомили в поліції Рівненщини.
Інцидент стався 18 серпня близько 5:00. 42-річна мешканка Рівного виявила у сусідській квартирі на вулиці Д. Галицького 57-річного чоловіка без ознак життя.
За даними слідства, напередодні у помешканні загиблого зібралася компанія з шести осіб. Під час застілля між 27-річним та 57-річним чоловіками виник словесний конфлікт, який переріс у бійку. Молодший завдав старшому численних ударів руками та ногами по голові та тілу. Після скоєного нападник втік, залишивши закривавлене взуття біля під’їзду будинку.
Менш ніж за годину оперативники розшукали чоловіка поблизу одного з автовокзалів Рівного.
Відомо, що підозрюваний раніше неодноразово мав вироки за майнові злочини. Після затримання слідчий повідомив йому про підозру, а суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Чоловік перебуває під вартою й досі.
Досудове розслідування завершено. Прокурор, який здійснював процесуальне керівництво, скерував матеріали кримінального провадження до суду.
У поліції зазначили, що обтяжуючими обставинами є рецидив та стан алкогольного сп’яніння під час вчинення злочину. Пом’якшуючою обставиною визнали щире каяття підозрюваного.
Нагадаємо, ми також писали про те, що киянин жорстоко побив знайому з сайту знайомств і відібрав гроші. Чоловіку не сподобалася зовнішність.



