Чому міжнародні експерти знову на Рівненській АЕС?

місії МАГАТЕ

На Рівненській атомній електростанції відбулася вже 53-тя ротація експертів постійної моніторингової місії МАГАТЕ. До роботи на майданчику АЕС приступили фахівці з Франції та Пакистану. Про це повідомляє Рівненська атомка у своїх соціальних мережах.

Упродовж своєї каденції міжнародні експерти здійснюватимуть щоденний моніторинг стану ядерної та радіаційної безпеки, зокрема з урахуванням ризиків, пов’язаних із воєнними діями. Вони також оцінюватимуть, як на Рівненській АЕС дотримуються міжнародних стандартів безпеки та процедур захисту ядерних об’єктів.

Реклама

Постійна присутність місії МАГАТЕ на українських атомних станціях є одним із ключових міжнародних інструментів контролю та прозорості в умовах повномасштабної агресії росії. Такий нагляд дозволяє світовій спільноті оперативно отримувати об’єктивну інформацію про ситуацію на ядерних об’єктах України та зменшує ризики ядерних інцидентів.

Читайте також: Рівненська АЕС запрошує на роботу.

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху