У Рівненській області розпочали планову перевірку органів місцевого самоврядування щодо дотримання природоохоронного законодавства.
Інспектори Державної екологічної інспекції Поліського округу перевіряють діяльність Рівненську міську раду та Підлозцівську сільську раду. Як повідомили у ДЕІ Поліського округу, заходи проводяться в межах планового контролю за виконанням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень у сфері охорони навколишнього природного середовища.
Під час перевірок інспектори вивчатимуть, як у громадах здійснюється контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства, захистом природних ресурсів та управлінням відходами. Окрему увагу приділять питанням інформування населення про стан довкілля, екологічні ризики та реагування на можливі порушення.
У Держекоінспекції зазначають, що такі перевірки спрямовані на підвищення ефективності екологічного контролю та забезпечення належного виконання органами влади своїх обов’язків у межах територіальних громад.
Також раніше ми писали про те, що Держекоінспекція Рівненщини виявила підпал сухої рослинності та покарала порушника.



