Дев’ятьом школам Рівненщини вручили ключі від новеньких автобусів

Як повідомляв портал ОГО, ключі від автобусів вручали вчора, 2 серпня.

Загалом, новенькі машини для перевезення учнів отримали Гощанський, Дубровицький, Зарічненський, Володимирецький, Корецький та Рівненський райони. Автобуси отримали ті школи, які провели оптимізацію. Як зазначає голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко, в області триває оптимізація навчальних закладів – реорганізовуються малокомплектні школи у заклади нового типу, а ці автобуси допоможуть повноцінно організувати навчальний процес.

У Рівному маршрутка їздить без колеса?

Загалом, автобусами українського виробництва “Мрія” їздитиме понад 150 учнів.

Як зазначив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій
Таргонський, Усі автобуси – харківського виробника – ТОВ «Авто-Холдінг» з наявним сертифікатом відповідності.

Реклама

За повідомленням прес-служби Рівненської ОДА та управління освіти і науки Рівненської облдержадмніністрації.

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху