Під час чергового обміну полоненими до України повернулися 300 військовослужбовців. Серед звільнених — двоє жителів села Сновидовичі Рівненської області: Євгеній Гуз та Микола Масовець. Обоє захисників провели у російському полоні понад два роки.
Про повернення військових повідомив у соціальних мережах Григорій Таргонський. За його словами, новина про звільнення одразу двох жителів громади стала важливою подією для місцевих мешканців та їхніх родин.
Серед звільнених — Євгеній Гуз, який майже два роки перебував у статусі зниклого або полоненого. Увесь цей час його рідні чекали на будь-які звістки та сподівалися на повернення.
Також з полону звільнили Миколу Масовця. Він провів у неволі понад два роки. Увесь цей період його родина та близькі чекали новин про його долю.
Повернення військових відбулося в межах чергового обміну полоненими між Україною та Росією. Загалом під час цього обміну вдалося звільнити 300 українських військовослужбовців. Поверних 13 військових з Рівненщини.
Серед нихЗвільнені оборонці проходять первинне медичне обстеження та реабілітацію після перебування у полоні. Для них також передбачена психологічна підтримка та подальше відновлення.
Громада очікує зустрічі із захисниками
У громаді зазначають, що звільнення військових стало важливою звісткою для місцевих жителів. Після років очікування родини зможуть особисто зустріти своїх рідних та підтримати їх після пережитого.
Повернення українських військових з полону залишається одним із ключових напрямків роботи держави та міжнародних партнерів. Робота щодо звільнення інших полонених триває.


