Протягом дня 7 вересня вздовж усієї лінії розмежування обстрілів майже не було. Провокувати українські сили бойовики розпочали з 18 години. Так, на Луганщині диверсійно-розвідувальна група з близько семи бойовиків, використовуючи стрілецьку зброю і гранатомети, намагалася обійти опорний пункт сил АТО. Але внаслідок бою противник відступив.
О 18.25 терористи обстріляли українські підрозділи на Артемівському напрямку зі стрілецької зброї у Майорську, а з 23 години – з 82-міліметрового міномета у Мар’їнці.
Рівненський священик – про терористів на Донбасі та захист Вітчизни
Загалом за добу проросійські банди порушували режим припинення вогню тричі.
А в ніч з 7 на 8 вересня вони намагалися прорвати українську оборону
в районі селища Сизе, неподалік опорного пункту сил АТО. Однак це було зроблено ними невдало.
Джерело Слово і діло

Рівненські волонтери подарували правоохоронцям безпілотник



