Кількість жертв серед цивільних в Україні зросла на 49%: у березні загинули понад 200 людей, — ООН

У березні 2026 року кількість жертв серед цивільного населення в Україні суттєво зросла.

Про це йдеться у новому звіті ООН.

Згідно з офіційними даними, щонайменше через війну в Україні в минулому місяці 211 людей загинули, ще 1 206 отримали поранення. У звіті наголошується, що тенденція до зростання втрат зберігається і на початку квітня. Лише за перші дев’ять днів місяця загинули щонайменше 46 осіб, а ще 343 були поранені.

Реклама

Експерти зазначають, що найбільшу загрозу для цивільного населення наразі становлять безпілотники малої дальності. Саме вони стали основною причиною значної частини жертв у березні, що свідчить про зміну характеру атак та підвищену небезпеку для мирних жителів.

Нагадаємо, що внаслідок ракетного удару по Сумахзагинули цивільні.

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху