Станом на 7 листопада середній курс валют у банках України залишається відносно стабільним. За даними фінансового порталу Minfin, долар США тримається на рівні 42,00 грн при купівлі та 42,07 грн при продажу.
Євро трохи подешевшав – банки купують його по 48,60 грн, а продають по 48,75 грн. Польський злотий коштує 11,40 грн при купівлі та 11,50 грн при продажу.
Британський фунт стерлінгів торгується на рівні 54,89 грн (купівля) і 55,50 грн (продаж), а швейцарський франк – 52,30 грн та 52,80 грн відповідно.
Згідно з графіками динаміки за останній тиждень, курс долара показав незначне коливання в межах 41,8–42,2 грн, тоді як євро продемонстрував тенденцію до поступового зниження.
Експерти зазначають, що ситуація на валютному ринку залишається контрольованою, а значних стрибків курсу найближчим часом не очікується.


