Мешканця Дубровиці оштрафували на 110 тисяч за незаконний продаж цигарок

Дубровицький районний суд оштрафував місцевого жителя на понад 110 тисяч гривень за незаконну торгівлю цигарками без акцизних марок.

Вилучені сигарети передадуть військовослужбовцям ЗСУ. Про це повідомили  у прокуратурі Рівненської області.

Прокурор Сарненської окружної прокуратури довів вину чоловіка у незаконному придбанні, транспортуванні, зберіганні та збуті тютюнових виробів. Суд призначив йому покарання у вигляді штрафу 110 500 гривень. Вилучені цигарки передадуть на потреби Збройних Сил України.

Реклама

Обвинувачений купував цигарки без марок акцизного податку через інтернет. Товар він продавав на території Дубровиці.

Правоохоронці зафіксували п’ять епізодів незаконного збуту. Під час обшуку у чоловіка вилучили понад 300 пачок цигарок різних марок, які він не встиг реалізувати.

Обвинувачений повністю визнав свою вину. Вирок поки не набрав законної сили.

Читайте також: Не сподобалася зовнішність: киянин жорстоко побив знайому з сайту знайомств і відібрав гроші

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху