19 жовтня у селі Вовковиї Демидівського району відбудуться урочистості з нагоди 120-річчя Свято-Хресто-Воздвиженського храму.
Архіпастирський візит здійснить митрополит Рівненський і Острозький Іларіон, який очолить святкове богослужіння. Зустріч владики запланована об 11:00 годині. Про це повідомляють у Демидівській селищній раді.
Після завершення літургії відбудеться освячення Алеї Слави на честь загиблих Героїв, які віддали своє життя за незалежність та свободу України. Цей захід покликаний вшанувати пам’ять захисників та згуртувати громаду навколо духовних цінностей.
Історія храму розпочалася на початку XX століття: будівництво велося у 1900–1905 роках, а освячення церкви відбулося 27 вересня 1905 року у день Воздвиження Чесного Хреста. За понад столітню історію храм залишався духовним центром громади та архітектурною окрасою села.
Запрошуються всі жителі Вовковиї та навколишніх громад взяти участь у святкуванні, помолитися за мир в Україні та вшанувати пам’ять загиблих Героїв.
Читайте також: На Костопільщині зібрали унікальні свідчення про післявоєнне життя села (ФОТО)


