На фронті загинув ексгравець ФК «Кардинал-Рівне»

Україна втратила ще одного свого Захисника. Під час виконання бойового завдання у Харківській області загинув Едуард Петрик — колишній гравець футзального клубу «Кардинал-Рівне», військовослужбовець Збройних Сил України.

Про трагічну звістку повідомила голова Великоомелянської громади Алла Карпюк-Бердін.

Життя, присвячене спорту і людям

Едуард Петрик народився 9 червня 1988 року та проживав у селі Вересневе. Навчався у ЗОШ №28 міста Рівне, згодом здобув фах слюсаря-ремонтника швейних машин у технікумі технологій та дизайну НУВГП. Прагнучи розвитку, він продовжив освіту в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені Степана Дем’янчука, де отримав кваліфікацію викладача фізичного виховання і спорту.

Спорт був невід’ємною частиною його життя з дитинства. Вже з дев’яти років Едуард займався футболом, був вихованцем ФК «Верес», а згодом захищав кольори футзального клубу «Кардинал» (Рівне). Для багатьох він запам’ятався наполегливим, дисциплінованим і командним гравцем.

Вибір Захисника

У травні 2025 року Едуард Петрик був мобілізований до лав Збройних Сил України. Він служив стрільцем-снайпером 2-го механізованого батальйону військової частини А4638. Побратими згадують його як відповідального воїна, який усвідомлено став на захист держави.

Останній бій

10 січня 2026 року під час виконання бойового завдання в районі Новосергіївки Ізюмського району Харківської області Едуард загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Його життя обірвалося на передовій, але ім’я назавжди залишиться у пам’яті громади, спортивної спільноти та всіх, хто його знав.

У глибокій скорботі залишилися мати, сестра та син Захисника. Едуард Петрик віддав найдорожче — власне життя — за свободу та незалежність України.

Інформацію про дату та місце прощання з Героєм повідомлять додатково.

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху