На “Музейних гостинах” у Рівному відбулось освідчення в коханні (+ФОТО)

Хлопець освідчився своїй дівчині, під час виступу гурту "Мангуст".

Під час виступу гурту хлопець з квітами вийшов на сцену і запросив туди свою кохану. Вона сказала “так”.

ФОТО – Як у Рівному відсвяткували “Музейні гостини – 2016″

Фото опублікувала сама дівчина на своїй сторінці в соціальній мережі Вконтакті.

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху