У неділю, 15 березня, у травматологічне відділення СМСЧ №3 Кузнецовська було госпіталізовано місцевого жителя, у якого не було пальця на одній із рук.
Як виявилося, чоловік потрапив до медзакладу з травматичною ампутацією четвертого пальця лівої руки, з осколочними осадками верхніх та нижніх кінцівок та забоями грудної клітки.
Як інформує ГУ ДСНС України у Рівненській області, наразі причини травмувань чоловіка встановлюються.
Див. також:
У Києві впіймали зловмисника з Рівного
Рівненщина: міліціонер застосував зброю під час затримання злоумисників
На Рівненщині чоловік покінчив життя самогубством



