На Рівненщині чоловік відрізав собі палець

У неділю, 15 березня, у травматологічне відділення СМСЧ №3 Кузнецовська було госпіталізовано місцевого жителя, у якого не було пальця на одній із рук.

Як виявилося, чоловік потрапив до медзакладу з травматичною ампутацією четвертого пальця лівої руки, з осколочними осадками верхніх та нижніх кінцівок та забоями грудної клітки.

Як інформує ГУ ДСНС України у Рівненській області, наразі причини травмувань чоловіка встановлюються.

Див. також:
У Києві впіймали зловмисника з Рівного

Рівненщина: міліціонер застосував зброю під час затримання злоумисників

На Рівненщині чоловік покінчив життя самогубством

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху