На Рівненщині дівчину вбило струмом

Трагедія сталася 9 травня у с. Бистричі Березнівського району.

Як повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Рівненській області, на місцевій електричній підстанції смертельно травмовано електричним струмом 23-річну місцеву жительку.

Перестрілка у Сарнах на Рівненщині: фото та відео
На Рівненщині у ставку знайшли тіло чоловіка

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху