На Рівненщині троє диверсантів фотографували блокпости: їх спіймали

На Рівненщині спіймали трьох чоловіків, які фотографували блокпости

На території Рівненської області було спіймано трьох осіб, які фотографували блокпости. За інформацією відділі кумунікації поліції Рівненської області, диверсантів затримали у Дубровиці – вони пересувались на двох авто.

Під час огляду транспортних засобів поліцейські виявили два державні номерні знаки, гаджети, у яких були фото блок-постів, що розташовані навколо військового об’єкта.

Попередньо відомо, що один чоловік – місцевий, ще двоє осіб — із Київської області. Крім того, встановлено, що вони у навігаторі позначали відповідні об’єкти. Усіх доставили до Управління СБУ в Рівненській області для встановлення детальнішої інформації.

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху