На Рівненщині зловмисники незаконно переправляли людей через кордон

Зловмисників затримали 26 липня саме під час переправляння людей через кордон поза межами пропускного пункту у напрямку Городище (Україна) – Верхній Теребежів (Республіка Білорусь).

До незаконного переправляння людей причетні мешканці села Городище Дубровицького району 36-ти і 37-ми років. Чоловіки організували незаконний канал і за свої «послуги» отримували кошти.

Рівненська журналістка – про нинішні ціни на чорниці

Згідно із санкцією статті їм загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Реклама

Подробиці жахливої ДТП на Волині, в якій загинули хлопці з Рівненщини

За матеріалами відділу комунікації
поліції Рівненської області

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху