Зловмисників затримали 26 липня саме під час переправляння людей через кордон поза межами пропускного пункту у напрямку Городище (Україна) – Верхній Теребежів (Республіка Білорусь).
До незаконного переправляння людей причетні мешканці села Городище Дубровицького району 36-ти і 37-ми років. Чоловіки організували незаконний канал і за свої «послуги» отримували кошти.
Рівненська журналістка – про нинішні ціни на чорниці
Згідно із санкцією статті їм загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.
Подробиці жахливої ДТП на Волині, в якій загинули хлопці з Рівненщини
За матеріалами відділу комунікації
поліції Рівненської області



