На Рівненщині стартувала одна з наймасштабніших учнівських олімпіад – «Знавці Біблії». Цьогоріч до неї долучилися понад 500 закладів освіти області, а участь у першому етапі беруть близько 35 тисяч школярів 3-11 класів.
Про це повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш. За його словами, у дев’ятий рік проведення олімпіада ще більше розширила свою географію – цього року до неї приєдналися ще сім навчальних закладів.

Олімпіада проходитиме у кілька етапів: спочатку шкільний, потім районний, а згодом фінал. Саме там учасники боротимуться за головні нагороди. Традиційно переможців підтримують меценати зі США, які надають грошові премії.
«У час багатьох викликів для наших дітей дуже важливо пропагувати морально-духовні цінності. Це не про релігію, а саме про цінності», – наголосив Андрій Карауш.
Нагадаємо, організаторами олімпіади є громадська спілка «Покликані перемагати» та Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.
Читайте також: сотні майбутніх абітурієнтів знайомилися з професією медика в Рівному.



