На Рівненщині прогнозують заморозки: оголошено помаранчевий рівень небезпечності

Рівненщину міцно приморозило

Мешканців Рівненщини попереджають про небезпечні погодні умови. За даними обласного гідрометеоцентру, у ніч на 2 травня в регіоні очікуються заморозки у повітрі від 0 до –3º. Фахівці попереджають про ІІ рівень небезпечності (помаранчевий).

Жителів області просять враховувати погодні умови, дотримуватися обережності та подбати про захист рослин і власне здоров’я.

За повідомленням з ГУ ДСНС у Рівненській області.

Нагадаємо, на Рівненщині найближчими днями зберігатиметься прохолодна погода, однак уже на початку травня температура почне поступово підвищуватися. За прогнозами синоптиків, кінець квітня в області ще буде доволі холодним: вдень повітря прогріватиметься лише до +7…+12°, а вночі місцями можливі заморозки. Такі погодні умови характерні для цього періоду, особливо в північних районах.

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху