29 серпня у громадах Рівненської області пройде традиційний Всеукраїнський забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України». Цього року акцію проведуть одночасно в усіх територіальних громадах області, щоб вшанувати пам’ять військовослужбовців, які загинули, захищаючи Україну.
Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації.
Учасники зможуть присвятити дистанцію конкретному Герою
Організатори передбачили дві дистанції — 5 та 10 кілометрів. Кожен учасник матиме можливість присвятити свій забіг пам’яті конкретного полеглого або померлого Захисника чи Захисниці України. Про початок реєстрації повідомлять окремо.
Читайте також: Збірна України з волейболу вперше пробилася до плейоф Ліги націй
Забіг проводять уже дев’ятий рік
Рівненщина бере участь у Всеукраїнському забігу вже вдев’яте. Акцію організовують за сприяння Міністерства у справах ветеранів України. Її започаткували у 2018 році з ініціативи Олександра Дурмасенка — батька загиблого військовослужбовця Олексія Дурмасенка.
Читайте також: Легкоатлетка з Рівного встановила юнацький рекорд України
Щороку до забігу долучаються тисячі українців у різних регіонах країни. Захід традиційно проводять напередодні Дня пам’яті захисників України, який відзначають 29 серпня. Для багатьох учасників це можливість вшанувати полеглих воїнів особистою участю та нагадати про їхній внесок у захист незалежності держави.


