На Рівненщину прибув 15-й евакуаційний потяг із жителями Донеччини

15-й евакуаційний потяг

На Рівненському залізничному вокзалі зустріли вже 15-й евакуаційний потяг із Донеччини. Цього разу на захід України прибули 15 людей, які змушені були залишити свої домівки через постійні обстріли.

Усіх переселенців розселили у громадах Рівненського району. Для них підготували тимчасове житло, забезпечили харчуванням та надали необхідну допомогу. Серед прибулих є кілька маломобільних осіб. Їх транспортування, розміщення та адаптацію організували місцеві служби спільно з волонтерами, які вкотре спрацювали оперативно та злагоджено.

В обласній військовій адміністрації зазначають, що кожен евакуаційний потяг потребує ретельної координації – від зустрічі на вокзалі й розподілу за громадами до надання психологічної підтримки людям, які залишили рідний дім.

Реклама

Нагадаємо, напередодні на Рівненщину прибув і 14-й евакуаційний рейс. Тоді переселенців розмістили у громадах Дубенського району.

Влада та волонтери наголошують: Рівненщина й надалі готова приймати рятівні потяги зі сходу країни доти, доки в цьому буде потреба.

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху