Фестиваль «Підтримуй рівненське» запланували на 30-31 серпня у Парку молоді («Лебединка») з нагоди Дня міста. Напередодні, у просторі «Бізнес-коворкінг Рівне», презентували концепцію фестивалю.
Фестиваль має на меті підтримку та популяризацію рівненських брендів, товарів і послуг як ключового елемента розвитку економіки громади.

Відвідувачі зможуть познайомитися з локальними виробниками та бізнесами, спробувати їхню продукцію, долучитися до майстер-класів і розваг, познайомитися з кластерами, які розвивають місто, а також дізнатися про освітні програми та державні ініціативи.

Подія відбуватиметься на чотирьох ключових локаціях:
- ярмарковій – із продукцією місцевих виробників;
- творчій – з майстер-класами місцевих умільців;
- інтерактивній – з розвагами, іграми та квестами;
- харчовій, де можна буде скуштувати страви та напої місцевих кулінарів.






