Півторарічний малюк втопився у каркасному басейні у Рівному

хлопчик втопився у басейні

Жахливий нещасний випадок стався у Рівному у вівторок, 4 серпня, близько 18:00. У власному басейні втопився хлопчик віком 1 рік і 7 місяців.

Як сталася трагедія

За попередніми даними правоохоронців, малолітній хлопчик самостійно виліз драбинкою до каркасного басейну заввишки близько 150 сантиметрів та упав у воду.

Через деякий час батько помітив відсутність дитини та почав її шукати. Виявивши сина у басейні без тями, чоловік негайно викликав бригаду екстреної медичної допомоги.

Читайте також: У Хрінниках 17-річний юнак травмував хребет під час стрибка з пірсу.

Реанімаційні заходи та розслідування

Медики швидкої проводили інтенсивні реанімаційні заходи безпосередньо в автомобілі дорогою до медичного закладу, однак, на превеликий жаль, врятувати життя хлопчика не вдалося.

За фактом даного нещасного випадку слідчі розпочали досудове розслідування для з’ясування всіх обставин трагедії.

Поліцейські Рівненщини вкотре звертаються до батьків із закликом бути максимально уважними та ні на мить не залишати маленьких дітей без нагляду поблизу басейнів, штучних водойм чи будь-яких інших потенційно небезпечних об’єктів.

Джерело матеріалу: Поліція Рівненщини

Читайте також: Неподалік Гощі у річці Горинь виявили тіло жінки.

Не пропускайте важливі новини Рівненщини Читайте ОГО у Google News
Підписатися
Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху