Уряд України ухвалив рішення створити робочу групу, яка має вивчити питання стосовно підвищення земельного податку і орендної плати за земельні ділянки в 2012 році.
Відповідне доручення Кабінет Міністрів дав першому віце-прем’єр-міністру України Валерію Хорошковському, якого зобов’язали сформувати склад робочої групи.
Як інформують ЗМІ, передбачається, що в робочу групу мають увійти представники профільних міністерств – економічного розвитку і торгівлі та фінансів, крім того, Державного земельного агентства України, а також Федерації роботодавців Україні.
Завданням робочої групи буде вивчати ці земельні питання і представляти їх на розгляд уряду.



