Снігова буря панує на північному сході США. Так від стихії потерпають 22 штати, де проживає близько 100 мільйонів людей.
Губернатори штатів Нью-Йорк і Нью-Джерсі оголосили надзвичайний стан, влада закликала жителів залишатися вдома. Труднощі відчуває не тільки авіація – багато доріг буквально занесло снігом, – повідомляє novostimira.com.
Через снігопади авіасполучення країни паралізовано. Вже скасовано 2000 авіарейсів.
Перші трагедії Нового року 2014: в Індії загинуло 27 людей
Найбільше від негоди постраждав аеропорт О’Хара в Чикаго, де до вечора четверга були скасовані більше 650 рейсів. Також постраждав аеропорт Нью-Йорка та інших великих міст, – пише tsn.ua.
Метеорологи прогнозують снігопади та посилення вітру ще на наступні три дні. Тому в країні готуються до посилення засніження.
Сюжет ТСН про негоду у США



