Пожежа на Сарненщині: у селі Дубки вогонь знищив дах та три кімнати будинку

пожежа Дубки

На Сарненщині вогнеборці ліквідували серйозне займання у приватному житловому секторі. Інцидент трапився напередодні у селі Дубки, де полум’я загрожувало повністю знищити оселю.

Повідомлення про пожежу на вулиці Залізничній надійшло на спецлінію «101» о 16:41. На місце події негайно виїхали чергові караули рятувальників.

Дві години боротьби зі стихією: як приборкували вогонь

Ситуація була критичною: на момент прибуття перших підрозділів ДСНС вогонь уже встиг набрати сили. Полум’я повністю охопило дах будівлі та стрімко поширилося на три житлові кімнати.

Для ліквідації загоряння знадобилися спільні зусилля професійних вогнеборців Сарненщини та бійців місцевої пожежної команди (МПК) села Стрільськ. Завдяки злагодженим діям рятувальникам знадобилося майже дві години, аби повністю приборкати стихію та локалізувати пожежу, не давши їй знищити будинок дотла.

Наслідки події та безпекові застереження

На щастя, за офіційними даними, жертв та постраждалих серед мешканців будинку немає. Наразі на місці події працюють експерти, які встановлюють причину виникнення займання, а також суму завданих вогнем збитків.

Рятувальники закликають до пильності

Фахівці ДСНС вкотре нагадують жителям області про важливість дотримання правил пожежної безпеки в побуті. Несправна проводка, перенавантаження електромережі або необережне поводження з вогнем можуть призвести до непоправних наслідків.

Бережіть себе та своє майно!

За інформацією ГУ ДСНС у Рівненській області

Читайте також: 18 пожеж за 24 години: рятувальники Рівненщини б’ють на сполох через спалювання сухостою

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху