Ми у Facebook
  • Прес-релізи

  • В Житомирі підприємці говоритимуть про розвиток бізнесу

В Житомирі підприємці говоритимуть про розвиток бізнесу

9 квітня відбудеться круглий стіл на тему «Бізнес повинен рости». Це унікальна можливість протягом двох годин познайомиться та поспілкуватися з бізнес-товариством Житомирщини. На захід запрошені також представники бізнесу з Києва, Вінниці та Рівного.
«Складна ситуація в країні змушує знову і знову аналізувати перспективи розвитку бізнесу в Україні – мається на увазі як глобальний бізнес, так і малий та середній. Немає значення – забезпечуєте Ви роботою одну людину чи тисячу; головне, що кожен з нас намагається покращити добробут не лише власний, а й людей, за яких ми, як керівники, відповідаємо. Важливо, не просто гуртуватися та допомагати один одному. Важливо ділитися найціннішим – досвідом», - пояснює організатор заходу, засновник журналу Community Тетяна Люлька.

Під час заходу планується зачепити теми якісного сервісу як конкурентної переваги та знайти інструменти вимірювання якості обслуговування, рівня лояльності та отримання зворотного зв'язку від клієнтів, управління прибутковістю компанії з використанням цих даних.

Також на заході обговорять як створювати рекламу, яка вплине на прибутковість бізнесу: «Реклама повинна продавати, а бізнес рости. Кампанії, створені Banda Agency для українських, російських і європейських брендів показали найбільш видатні бізнес результати. Після аналізу даних ефективності реклами на ринках 40 країн (Effie Index) - Banda Agency отримало статус найефективнішого незалежного агентства в світі в 2013», - розповідає організатор та, тим самим, анонсуючи спікера круглого столу Павла Клубнікіна, креативного директора Banda Agency.

Досвідом ділитимуться керівники компаній - 4Service ™, Banda Agency, MTI, H-art, event agency BeeBee.

Це шанс отримати щось нове – досвід, враження, бізнес-партнерів, навіть друзів!

Контактна інформація:
Тел: 46-84-82, 063 693-84-74


Для збільшення - натиснітьПереглядів: 4642

АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ


Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в Рівному

Нерухомість Рівного