У Рівному патрульні зупинили двох водіїв, які керували автомобілями в стані алкогольного сп’яніння. Один із них повторно порушив правила протягом року та керував авто, будучи позбавленим права водіння. Обидва транспортні засоби були евакуйовані на арештмайданчик, а на водіїв складено адміністративні протоколи.
Повідомляє Патрульна поліція Рівненщини.
Перша подія трапилася з водієм Citroen. 42-річний керманич уже був причетний до адміністративного правопорушення. Під час спілкування патрульні помітили ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд на місці за допомогою алкотестера. Результат показав 2,19 % проміле.
Водій відмовився від проходження медичного огляду і, як встановили поліцейські, був позбавлений права керування судом. На чоловіка складено адміністративні матеріали за:
- ч. 2 ст. 130 КУпАП — повторне протягом року керування у стані сп’яніння;
- ч. 4 ст. 126 КУпАП — керування позбавленим прав.

Друга подія сталася на вулиці Сердечній, де патрульні зупинили автомобіль Volkswagen. 49-річний водій погодився пройти огляд на алкотестері, який показав 1,74 % проміле.
На нього склали адмінматеріали за:
- ч. 1 ст. 130 КУпАП — керування транспортним засобом у стані сп’яніння;
- ч. 1 ст. 126 КУпАП — керування без відповідних документів.

В обох випадках патрульні евакуювали автомобілі на арештмайданчик.
Поліція нагадує, що керування у стані алкогольного сп’яніння є серйозним порушенням і створює загрозу життю та здоров’ю інших учасників дорожнього руху.


