Ремонт водопроводу 9 травня: які вулиці Рівного залишаться без води

У Рівному 9 травня частина житлових будинків залишиться без водопостачання у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт на водопровідній мережі. За інформацією комунального підприємства, фахівці розпочали відновлення ділянки трубопроводу, яка потребує заміни, аби запобігти подальшим аварійним ситуаціям і забезпечити стабільну подачу води в майбутньому.

Де саме буде відсутнє водопостачання

Воду тимчасово відключать орієнтовно з 09:30 до 16:00. Обмеження стосуватиметься житлових будинків на таких вулицях:

  • Й. Драганчука: 4, 7, 9, 12, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
  • В. Стельмаха: 8, 10, 12, 13А, 18А, 18-З, 18К, 18Л.

У підприємстві зазначають, що ремонтна бригада працює у стислих термінах. За словами представників служби, «ремонтники зроблять усе, щоб якомога швидше виконати роботи та відновити водопостачання».

Реклама

Чому проводять ремонт і яких наслідків очікувати

На водопровідних мережах періодично виникає потреба у заміні окремих елементів, адже від їхнього технічного стану залежить стабільність подачі води та відсутність аварійних перерв. Тимчасові відключення дозволяють уникнути масштабніших пошкоджень і триваліших перебоїв у майбутньому. Після завершення робіт водопостачання має відновитися у повному обсязі, а якість послуги — стабілізуватися.

Куди звертатися по додаткову інформацію

Жителі, які потребують питної води або хочуть уточнити орієнтовний час відновлення подачі, можуть звертатися до диспетчерської служби. За цими номерами можна також замовити машину з питною водою:

62-32-15, 050 375 40 70

Після завершення робіт подача води буде відновлена без додаткових повідомлень. Комунальні служби рекомендують мешканцям заздалегідь підготувати необхідний запас води на період відключення.

Реклама

Про це повідомляє секретар Рівненської міськради, в.о міського голови Віктор Шакирзян.

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху