Завтра, 20 березня, Рівне попрощається із Захисником Олегом Карабаном.
Олег Карабан народився 27 листопада 1973 року в Рівному. Навчався у загальноосвітніх школах №13 та №24, згодом – у місцевому професійному училищі №9.
Про службу розповідав небагато
Працював у столярному цеху на виробництві меблів «Каприз» та у фірмі «Сокіл». До лав Збройних сил України Олега Карабана мобілізували у вересні 2025 року.

«Про службу батько розповідав небагато, намагався не хвилювати рідних зайвий раз. Він швидко звик до військових буднів. Раніше увесь час у нього займали робота та дім, а служба стала новим викликом. Це була спокійна, розсудлива й добра людина, водночас він ніколи не дозволяв керувати собою. У вихідні, за можливості, їздив до лісу по гриби», – розповів син Захисника.
Залишилися троє дітей, брат та сестра
Олег Карабан загинув 28 лютого 2026 року під час виконання бойового завдання на Харківщині.
У Захисника залишилися троє дітей, брат та сестра.
Попрощаються у п’ятницю
Прощання з Олегом Карабаном відбудеться у п’ятницю, 20 березня, о 10:00 на майдані Незалежності в Рівному. Заупокійну службу проведуть у Свято-Покровському соборі. Поховають військовослужбовця на Алеї Героїв кладовища «Нове» в обласному центрі.
За повідомленням з Рівненської міської ради. Фото: УНІАН (ілюстративне)


