Ми у Facebook

Відео про Рівненщину

Берестечко - козацька слава
Мабуть, немає в Україні місць таких трагічних і героїчних водночас, як село Пляшева Рівненської області. Битва під Берестечком – одна з визначних битв у ході Визвольної війни українського народу. Ми запрошуємо вас у мандрівку по героїчним сторінках історії нашого козацтва.

Вузькоколійна залізниця “Антонівка-Зарічне”
Зарічне - край річок, лісів, людей зі щирою душею та відомого на весь світ поліського фольклору. Найдовша у Європі діюча вузькоколійна дорога “Антонівка-Зарічне” відстанню 106 кілометрів для поліщуків без перебільшень стала трансполіською магістраллю.

Скарбниця історії - Дубенський замок
Дубно сьогодні - це районний центр Рівненської області, а колись - одне з головних міст на Волині. Одним зі старожилів Дубенщини, безсумнівно, є Дубенський замок - мовчазний свідок історії. Цікаві факти, унікальна архітектура, маловідомі історичні аспекти, легенди та багато іншого.

Тараканівський форт
Тараканівський форт - зразок військово-інженерного мистецтва російської фортифікаційної школи кінця ХІХ століття. Це бетонно-земляне укріплення, виконане із застосуванням цегли та чавунних деталей, з яких були зроблені герметичні двері й усі драбини.

Замок князів Острозьких
Волинські Афіни - саме так називають невеличкий районний центр, що розмістився за півсотні кілометрів на південний схід від Рівного, місто Острог. З майже тисячолітньою історією. Із XIV по XVII століття цим містом володів найвпливовіший і найбагатший рід князів Острозьких, який зробив з Острога потужний освітній, науковий та культурний центр Східної Європи.

Свято-Троїцький чоловічий монастир
Неподалік від Острога, що на Рівненщині, за чотири кілометри у східному напрямку між річками Збитенкою та Вілією розмістилось мальовниче село Межиріч. У цьому колишньому містечку-фортеці із замком, оборонними мурами та вежами зберігся й донині ансамбль будівель Троїцького монастиря-фортеці та величезна піч просто неба.

Корецький жіночий монастир
У невеличкому містечку Корець, що на Рівненщині, розмістився один з найдавніших храмів України Свято-Троїцький жіночий монастир. Його історія починається з XVII століття, коли його у 1620 році заснував князь Самуїл Корецький.

Відео "7 чудес Рівненщини"
Переглядів: 18695
купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ


Робота в Рівному