У неділю, 15 березня, у Демидівську центральну лікарню потрапила жителька с. Княгинине Демидівського району в тяжкому стані.
Прес-служба рятувальників повідомляє, що у жінки в лікарні виявили гостре отруєння оцтовою есенцією та наростаючу пенчінково-ниркову недостатність.
Наразі потерпіла перебуває під наглядом лікарів.
Див. також:
У Києві впіймали зловмисника з Рівного
Рівненщина: міліціонер застосував зброю під час затримання злоумисників
На Рівненщині чоловік покінчив життя самогубством



