Рівненщина: жінка випила оцет та отруїлася

У неділю, 15 березня, у Демидівську центральну лікарню потрапила жителька с. Княгинине Демидівського району в тяжкому стані.

Прес-служба рятувальників повідомляє, що у жінки в лікарні виявили гостре отруєння оцтовою есенцією та наростаючу пенчінково-ниркову недостатність.

Наразі потерпіла перебуває під наглядом лікарів.

Див. також:
У Києві впіймали зловмисника з Рівного

Рівненщина: міліціонер застосував зброю під час затримання злоумисників

На Рівненщині чоловік покінчив життя самогубством

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху