Жінка зникла ще 28 грудня 2013 року.
Як повідомили в ГУ ДСНС України у Рівненській області, 31 грудня в річці Горинь поблизу села Монастирок, Острозького району знайшли тіло зниклої 72-річної жінки з Острога.
Причину та обставини смерті встановлюють.
До речі, досі не знайшли 14-річну Анну Павлович з Здолбунівського району. Дитина зникла ще у березні минулого року.
Матір дівчинки благає дочку повернутись додому.
— Донечко, вернись, мені так тебе не вистачає. Анюточко, вернись, дитя, додому. Ми тебе дуже любимо, — плачучи, звертається до дівчини мама.



