Рівненські учні доторкнулись до спадщини Кобзаря

У вівторок, 21 січня, в приміщенні Рівненського навчально-виховного комплексу №2 "Школа-Ліцей" відбулися Літературні читання. Учні та вчителі закладу висвітлювали найважливіші часи життя Тараса Шевченка через вірші, пісні та сценічні постановки.

– Ми доторкнулися до спадщини великої людини, людини, яка є героєм та символом нашої країни. Мені приємно, що на Літературних читаннях у нашому залі зібралося так багато глядачів, – розповів присутнім директор НВК №2 “Школа-Ліцей” Андрій Нагорний.

Більше фото у МЕДІАГАЛЕРЕЇ

У дійстві взяли участь учні НВК №2 від 1 до 11 класів. Щиро, наполегливо, емоційно та з розумінням вони поставилися до вшанування пам’яті культурного надбання генія України.

Реклама


По закінченню виступу зал проводжав шкільних артистів гучними оплесками, а Андрій Нагорний передав естафету Літературних читань ЗОШ №4, в приміщенні якої відбудуться наступні поетичні етюди.



Більше фото у МЕДІАГАЛЕРЕЇ

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху