«Рівнегаз» за ініціативою Національної комісії з регулювання енергетики і комунальних послуг проводить опитування серед споживачів газу щодо запровадження змін у системі нарахування та оплати за газ для населення.
Плата за газ буде розділена на дві частини: окремо вартість спожитого газу і плата за користування газотранспортною системою.
Скільки вихідних буде на Великдень 2016
Плата за користування газотранспортною системою – це фіксований щомісячний платіж, розмір якого встановлюється державним органом (НКРЕКП) залежно від того, які газові прилади і лічильник наявні у споживача. Завдяки фіксованій платі, взимку, коли зростає обсяг споживання газу, споживачі платитимуть менше за газ.
Відповідно, споживачі отримуватимуть дві платіжки. І це нововведення планують ввести з 1 квітня.
Пройти опитування з цього приводу можна за цим посиланням.



