Рівнянка купила у супермаркеті солодку ковбаску із… тарганом

Про це жінка повідомила у соцмережі.

У спільноті “Вилка-Мікс” з’явився пост про супермаркет “Наш Край”, що на вулиці С. Бандери:

“Доброго дня,так як я годуюча мама мiй рацiон обмежений, лиш корисне й здорове, але вчора ну тааак захотiлось цукерочку, тому й придбала як я собi думала не дуже шкiдливу смаколинку, так от хочу щиро подякувати супермаркету – “Наш край” за ,”екзотичний продукт,” у виглядi солодкоiї ковбаски власного виробництва з начинкою – просмажений тарган, який вдало захрумтiв на зубi й був великого розмiру чим привернув увагу, ДЯКУЮ, таких емоцiй я ще не переживала((( Фото не додаю, не до фото було, я дуже бридую волосиною як десь побачу, а тут таке….тому тепер бажання купувати в них вiдпало назавжди… Хоча це найближчий супермаркет… Будьте обачнi, зараз такий час що можуть “нагодувати” й не таким”
У рівненському супермаркеті булочки їдять горобці

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху