У Сарненському районі патрульні викрили факт керування автобусом у стані алкогольного сп’яніння. До поліції звернулися пасажири, які запідозрили, що водій міжміської маршрутки нетверезий.
Про це повідомляє Патрульна поліція Рівненської області.
Маршрутку зупинили в селі Орлівка. Під час спілкування інспектори помітили у 60-річного кермувальника явні ознаки сп’яніння. На вимогу пройти огляд він погодився – алкотестер показав 0,64 проміле, що більш ніж утричі перевищує допустиму норму.
На Рівненщині нетверезий водій намагався підкупити патрульних
На водія склали протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП та відсторонили його від керування. Пасажирів до місця призначення доставив інший, тверезий водій, який оперативно прибув на заміну.
Патрульні наголошують, побачили нетверезого водія – телефонуйте 102 або 112. Уважність громадян допомагає запобігати трагедіям на дорозі.


