Бути першим визначально. Цього прагнуть і керівники, і депутати. Першим 4 квітня цього року прозвітував перед виборцями за рік своєї громадської роботи депутат Рівнеради Едуард Герасимчук. Його прикладу послідувало чимало обранців.
Не встиг він оголосити про це своїм колегам минулого тижня на сесії, як виступив секретар Рівнеради Андрій Грещук і повідомив, що пан Герасимчук не був першим. За словами Андрія Грещука, це вже зробило троє депутатів із фракції “Наше місто”. І хоч кажуть, що героїв варто знати в обличчя, не буду називати прізвищ цих людей, щоб вони не здобули слави брехунів. Адже у свіжих номерах багатьох місцевих газет були надруковані графіки звітів депутатів перед своїми виборцями. Ці зустрічі мають відбутися з 18 по 25 квітня. Жоден з них не міг би випередити Едуарда Герасимчука. Хіба що звітували троє названих секретарем Рівнеради депутатів не перед виборцями, а деінде. Або сталося це ще торік.


