Поради астрологів:
Активна, продуктивна перша половина дня, продовження позитивних настроїв та справ понеділка. Декого енергія буквально переповнює. Добре, якщо її потужний струмінь спрямувати у позитивне русло.
Можна сміливо починати нові справи, втілювати в реальність грандіозні проекти, надихати своїм ентузіазмом оточуючих, знаходити партнерів та однодумців, домовлятись, переконувати людей, допомагати іншим рухатись вперед.
Гороскоп на тиждень 17 – 23 червня
Друга половина дня – один з найпотужніших, найактивніших моментів у червні. Життєві сили – на максимумі. Сексуальна енергія теж дає про себе знати.
11 місячна доба під покровительством Корони, Вогняного Меча, ще й під покровительством войовничого Марса – зірковий час справжніх, мужніх, сильних чоловіків.
Сидячий спосіб життя і тим більше ниття про те, які ми нещасні, просто протипоказані!
Декого несподівано і часто несвідомо кидатиме у крайнощі, а то й у прямому розумінні в різні боки… Отут треба тримати себе в руках, бути обережними й уважними, особливо якщо мати справу з вогнем, електрикою, гострими предметами та язиками. Є ризик не тільки порізати пальця, потягнути м`язи, а й нажити більш серйозних неприємностей.
Господарю та господині на замітку:
Можна поливати, обприскувати, піджилювати зелені рослини та квіти у горщиках. Але не перелийте – вологість повинна бути в нормі. Добре розрихлювати міжряддя, розпушувати ґрунт.



