У Рівненському районі сталася смертельна ДТП. Унаслідок зіткнення «ВАЗу» та позашляховика «Volkswagen Touareg» загинули двоє літніх людей.
Як повідомила поліція Рівненської області, 9 листопада близько 13:00 на автодорозі «Київ–Чоп» у селі Федорівка Гощанської громади сталася смертельна аварія.
Попередньо встановлено, що 72-річний водій автомобіля «ВАЗ», житель села Балашівка, під час розвороту не впевнився у безпечності маневру та не надав переваги в русі. У результаті сталося зіткнення з позашляховиком «Volkswagen Touareg», за кермом якого перебувала 31-річна жителька Києва.
Унаслідок зіткнення водій легковика та його 67-річна дружина від отриманих травм загинули на місці. На місці події працювала слідчо-оперативна група.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть кількох осіб, слідчі розпочали досудове розслідування за відповідною статтею Кримінального кодексу України.
Читайте також: У Рівному пасажир Volkswagen мав при собі речовину, схожу на наркотичну








