Прощання з героєм АТО Дмитром Напрієнком відбудеться сьогодні об 11.30 на Майдані Незалежності.
Дубенчанин Напрієнко Дмитро Віталійович, відомий під позивним “Араміс” загинув під Донецьком.
24-річний військовослужбовець добровольцем пішов на фронт. Молодший сержант був снайпером мотопіхотного взводу.
Останнє інтерв’ю Дмитра вийшло 22 жовтня у місцевій газеті під назвою «Снайпери полюють на Героїв».



